Narodowe Czytanie „Przedwiośnia”

11 czerwca 2018 r. Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Siedleckie Stowarzyszenie Literackie „Witraż” zorganizowały wspólne czytania powieści „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Fragmenty powieści czytali przedstawiciele różnych instytucji, nauczyciele i uczniowie. Niektóre fragmenty zostały przedstawione w formie miniinscenizacji. W akcji uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły. Fragmenty książki czytała wicedyrektor Jadwiga Chomacka i uczniowie: Karolina Niedźwiedzka z klasy 2d, Kacper Rozbicki z klasy 3f i Oliwia Świętochowska z klasy 3a. Uczestnicy otrzymali podziękowania. W imprezie wziął udział aktor Mateusz Damięcki – odtwórca roli Cezarego Baryki w ekranizacji powieści „Przedwiośnie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content