Dwuboiści na podium!

W piątek 13 czerwca 2018 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w dwuboju nowoczesnym (100 m pływanie, 1000 m bieg). Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt w składzie Maja Soszyńska 7c, Maja Olczak 7c, Maja Michalak 2a, Klaudia Rombel 2c oraz chłopców: Miłosz Kisieliński 7c, Piotr Kadej 2a, Mikołaj Pura 2a, Mikołaj Łupiński 2c. Wyniki z poszczególnych konkurencji przeliczane były na punkty wg specjalnych tabel.  W końcowej klasyfikacji zespoły z naszej szkoły uplasowały się na następujących pozycjach II miejsce dziewczęta i III miejsce chłopcy. Konkurencja dwuboju nowoczesnego należy do jednej z najtrudniejszych, wymaga zarówno doskonałych umiejętności pływackich jak i bardzo dobrej wytrzymałości biegowej, więc miejsca uzyskane przez naszych zawodników należy uznać za ogromny sukces. Gratulujemy wyniku młodzieży oraz ich opiekunom pani Anecie Tomaszewskiej i pani Ewie Sławińskiej.

Skip to content