Sukcesy w konkursach historycznych

14 czerwca 2018 w Archiwum Państwowym w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów historycznych organizowanych w bieżącym roku szkolnym przez Siedleckie Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Uroczystość poprowadziła dyrektor SCDiDN Urszula Wyrzykowska, dyrektor Archiwum Państwowego w Siedlcach Grzegorz Welik, doradca metodyczny historii Anita Woźnica. Oto wyniki:
Miejsca Pamięci Narodowej w Siedlcach”, konkurs wiedzy- II miejsce otrzymała Magdalena Romanowska z klasy IIa (opiekun p. Agnieszka Karpińska), wyróżnienie -Piotr Kadej z klasy IIa(opiekun p. Agnieszka Karpińska) oraz Angelika Zdun z klasy IIIb(opiekun p. Małgorzata Woźnica)
Konkurs Konstytucja 3 maja. Siedlce w czasach stanisławowskich”, drużynowy konkurs wiedzy, w którym zespół z klasy IIa w składzie: Magdalena Romanowska, Agnieszka Szczepańska i Piotr Kadej (opiekun p. Agnieszka Karpińska) zajął I miejsce w kategorii klas podstawowych VII i gimnazjalnych
Zwycięzcom gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content