Wyniki sportowej rywalizacji klasowej

Nauczyciele wychowania fizycznego  przeprowadzili cykl turniejów na najlepszą klasę pod względem aktywności fizycznej. Przeprowadzone zostały zawody z najpopularniejszych dyscyplin sportowych  takich jak : piłka nożna, siatkówka, koszykówka,  dwa ognie, „palant”, piłka ręczna.
W zaproponowanej formie spędzania czasu wolnego wystąpiło 9 zespołów klasowych.

KLASA Piłka nożna Piłka siatkowa Dwa ognie „Palant” Koszykówka Piłka ręczna Klasyfikacja końcowa
3F 10 10

Miejsce trzecie po zdobyciu 14 punktów wywalczyła  klasa 7C, na miejscu drugim rozgrywki zakończyła klasa 2D z 42 punktami, zwycięzcami okazała się klasa 2C która zdobyła 64 punkty.
Zaproponowana forma spędzenia wolnego czasu przez nauczycieli wychowania fizycznego okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Zaskakujące jest wszelako to, iż turnieje przyciągnęły niewielką liczbę uczniów chcących aktywnie spędzić wolny czas.  Rywalizacja międzyklasowa dostarczyła jednak dużo emocji,  a wyniki były trudne do przewidzenia.
Dziękujemy wszystkim za udział oraz zapraszamy na następne turnieje od września następnego roku szkolnego.