Bal Gimnazjalny 2018

„Ta chwila czarowna głębią nocy, szaleństwem fioletu,
srebra bladym świtem niech zawsze trwa…”
John Feeling Bekannte

I wreszcie nadszedł ten wielki dzień… Dnia 18 czerwca o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN rozpoczął się uroczysty Bal Gimnazjalny. Oficjalnego otwarcia balu dokonały wspólnie dyrektor szkoły, p. Magdalena Olszewska-Silna i z ramienia Rady Rodziców p. Agnieszka Świętochowska. W imieniu uczniów, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Aleksandra Leszczyńska złożyła podziękowania pani dyrektor, wychowawcom, całemu gronu pedagogicznemu, pracownikom obsługi i administracji oraz kochanym rodzicom. Zgodnie z tradycją trzecioklasiści odtańczyli poloneza, do którego układ opracowała p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska. To na ten moment z największą niecierpliwością czekali stremowani uczniowie oraz ich nie mniej przejęci rodzice. Niejednej z obecnych na sali osób zakręciła się w oku łza ze wzruszenia i emocji. Wszyscy bohaterowie dnia ubrani byli w piękne, wizytowe stroje, wyglądali elegancko, wręcz olśniewająco. Jeszcze tylko wspólne klasowe zdjęcie z wychowawcą i można było odetchnąć i rozpocząć upragnioną zabawę. Bal gimnazjalny to dla trzecioklasistów moment równie radosny, jak i sentymentalny – przypomina, że ten dzień jest początkiem końca pewnego etapu – już za kilka dni opuszczą oni mury szkoły, rozpoczną swój lot ku dorosłości. Uczniowie przy muzyce bawili się doskonale do późnego wieczora. To był naprawdę wspaniały i wyjątkowy bal, który na długo pozostanie w naszej pamięci jako cudowne wspomnienie.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content