Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

SP klasy 1 i 4

SP klasy 7 i PG klasy 2

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczęło się Mszą Św. w kościele parafialnym o godz. 8:00. Dalszy ciąg uroczystości odbywał się w dwóch turach na sali gimnastycznej naszej szkoły.

I. Najpierw przemawiała Pani Dyrektor, a następnie wraz z wychowawcami klasy I i klas IV wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla uczniów z najwyższą średnią oraz dyplomy i nagrody dla laureatów różnych konkursów.
Po części oficjalnej uczniowie klas czwartych, klasy pierwszej i siódmej zaprezentowali część artystyczną.
Następnie poszczególne klasy wraz z wychowawcami udały się do sal, gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa.
Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji i udanego odpoczynku.

II. Pożegnaliśmy naszą szkołę na dwa – dla jednych długie, a innych zbyt krótkie – letnie miesiące.
Będziemy się dobrze bawić, ale nie zapomnimy o bezpieczeństwie.
Na uroczystej akademii kończącej rok szkolny uczniowie wyróżniający się w nauce i sporcie otrzymali gratulacje i nagrody .
Pani dyrektor Magdalena Olszewska-Silna życzyła wszystkim udanych, radosnych wakacji.

Serdecznie dziękujemy.

Akademię przygotowały panie Ewa Wysocka, Małgorzata Rudnicka oraz klasy 2c, 2e i chór szkolny.