Otrzęsiny w klasach siódmych

Dnia 02.10.2018r. odbyły się w naszej szkoły OTRZĘSINY dla uczniów klas siódmych. Uczniowie uczestniczyli w sześciu konkurencjach. Każda z nich wymagała: skupienia, sprytu, szybkości i zdolności. Przyjęcie w poczet braci szkolnej prowadzone było przez Amelię Kizeweter i Gabrielę Wnorowską z klasy 3a gimnazjum, a uczniowie z klas 3a, 3b, 3c, 3e pomagali młodszym kolegom w konkurencjach. Jury w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, nauczyciel wychowania fizycznego Michał Żmińczuk, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Piotr Kadej i Rzecznik Praw Ucznia Klaudia Rombel oceniało poszczególne konkurencje. Po wyczerpujących zmaganiach ogłoszone zostały wyniki. Zwyciężyła klas 7a, drugie miejsce przypadło klasie 7b, a zaszczytne trzecie miejsce zajęła klasa 7c. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się, że zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1.