Sztafetowe biegi przełajowe

3.10.2017r nad zalewem Muchawka w Siedlcach uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Anety Tomaszewkiej, p. Pawła Kuligowskiego wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach. Sztafeta dziewcząt 10x800m w składzie: Maja Soszyńska 8c, Justyna Chibowska 8c, Amelia Niewiadomska 8c, Monika Gołuch 8c, Iga Wójcik 3a, Justyna Szczygielska 3c, Karolina Łukasiuk 3d, Gabriela Remiszewska 3d, Joanna Kobylińska 3f, Olivia Sztetner 3a, Gabriela Szczepanik 7a, Oliwia Izdebska 7b zajęła III miejsce. Sztafeta chłopców 10x1000m w składzie:, Sebastian Izdebski 3b, Szymon Zienkiewicz 3b, Mikołaj Łupiński 3c, Krystian Babulewicz 3b, Artur Chmielak 3c, Jakub Patoleta 3c, Mikołaj Pura 3a, Dawid Richter 7b, Michał Skorupski 8c, Przemysłąw Szulawa 3c, Kacper Biegun 3b zajęła IV miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content