Nagrody dla nauczycieli

ze strony siedlce.pl

Miejskie środowisko oświatowe swoje święto obchodziło w poniedziałek 15 października. W tym dniu 58. wyróżniających się nauczycieli otrzymało nagrody finansowe, a kończący urzędowanie prezydent, Wojciech Kudelski, podziękowania od oświatowej społeczności.
Na spotkanie do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach przybyły władze samorządowe i administracyjne oświaty, dyrektorzy placówek, przedstawiciele związków zawodowych, ale w sposób szczególny witano Bohaterów wieczoru– nauczycieli przedszkoli i szkół prowadzonych przez Miasto Siedlce, którzy odebrali nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.
Wśród nagrodzonych są dwie nauczycielki naszej szkoły, Pani Małgorzata Olczak i Pani Weronika Paczuska, którym serdecznie gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content