English wycieczka

W środę, 31 października 2018 roku uczniowie klas 3b, 3d, 3e, 3f, 8a i 8c uczestniczyli w warsztatach pt. „Halloween and other British Festivals” prowadzonych w języku angielskim. Lektorem i moderatorem spotkania był Nicholas Sims, nauczyciel z Wielkiej Brytanii oraz współpracownik Europejskiego Programu Edukacyjnego „Nauka bez granic”.
Celem warsztatów było krzewienie tolerancji, otwartości i wrażliwości na inna kulturę, język i tradycje, jak również ćwiczenie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim poprzez kontakt z żywym językiem. Uczniowie pracowali różnorodnymi metodami aktywizującymi. Poprzez bliski kontakt z native speakerem języka angielskiego młodzież miała okazję na otwarcie się na język obcy i przełamanie barier.
Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy wykazali się wyjątkową komunikacją podczas warsztatów: Wiktoria Wielogórska z kl. 8c, Maciej Skup, Tomasz Wełdycz i Krystian Babulewicz z kl. 3b.  Great job  guys 🙂
Warsztaty okazały się ciekawa alternatywą dla tradycyjnej lekcji języka angielskiego.
Looking forward to the next workshop of this kind 🙂

Organizatorzy wyjazdu:
Elwira Markowska
Julita Byczyńska-Koziol
Bożena Prachnio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content