Turniej Tenisa Stołowego

26 listopada 2011r. o godzi. 9.00 w sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Pawła Kuligowskiego, p. Ewę Gałęzowską i p. Ireneusza Dycia.
Wzięło w nim udział 20 uczniów w tym 2 dziewczynki: Aleksandra Ignaciuk 1f, Izabela Belowska 3g oraz 18 chłopców: Jakub Karpiński 1c, Patryk Kobyliński 2g, Miłosz Bieliński 3c, Kacper Kozera 1c, Patryk Grzymała 3d, Cezary Tarkowski 2g, Mikołaj Trzaskowski 3b, Łukasz Celiński 1f, Damian Marciniuk 1f, Damian Rybczonek 1f, Jakub Denysiuk 3a, Piotr Mazuruk 3g, Konrad Turos 3c, Sebastian Starużyk 3c, Dawid Drzewowski 3g, Grzegorz Męczyński 3a, Piotr Duszyński 2e, Adam Bednarczyk 3g.
Gra była emocjonująca i wyłoniliśmy zwycięzców, których nagrodziliśmy dyplomami i skromnymi gadżetami. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Iza Blelowska z kl. 3g, II miejsce – Ola Ignaciuk z kl. 1f. W kategorii chłopców – I miejsce zajął Dawid Drzewowski z klasy 3g, II miejsce – Patryk Kobyliński z kl.2g, III miejsce – Sebastian Starużyk z kl.3c.
Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów do wzięcia udziału w następnych edycjach, o których będziemy na bieżąco informować.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!
Nauczyciele wychowania fizycznego i SU

Skip to content