Spotkanie z Michałem Zawadką

30 października młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu z Michałem Zawadką aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, mówcą inspiracyjno-motywacyjny, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, założycielem wydawnictwa Mind&Dream. Spotkanie miało charakter warsztatów pt. „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach gdy wszyscy dookoła mają wywalone”. Uczestnicy odkryli, czy poczucie własnej wartości i świadomości kłóci się z przynależnością do grupy, dowiedzieli  się, czy pasja i zainteresowania to powód do wstydu, poznali sztukę wyznaczania i osiągania celów, dowiedzieli się, jak zyskać minimum 50 godzin miesięcznie na realizację swoich marzeń, przekonali się, jak dostrzec w sobie siłę i piękno i nie obawiać się hejterów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content