ŚWIĄTECZNE KONKURSY W JĘZYKU OBCYM

Dnia 18 grudnia 2018r odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym w dwóch kategoriach wiekowych. Utwory wykonane przez młodych artystów wprawiły nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Jury w składzie: pani wicedyrektor – Urszula Borkowska, p. Julita Byczyńska – Kozioł, p. Elwira Markowska, p. Weronika Paczuska oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego z kl. 7c wyłoniło zwycięzców, biorąc pod uwagę intonację, dykcję, emisję głosu, aranżację utworu, oryginalność wykonawczą, muzykalność, ogólny wyraz artystyczny oraz poprawność językową.

Klasy młodsze:
I m Zofia Bryńczak i Weronika Hawryluk z kl. 4a
II m Julia Cielemęcka z kl. 4b
III m Lena Karpiesiuk z kl. 1b
Klasy starsze:
I m Gabriela Wnorowska z kl. 3a
II m Marta Zielonka z kl. 7b
III m Kamila Wojtczuk z kl. 3d

Serdecznie gratulujemy!

Tradycyjnie w grudniu ogłoszony został konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim i w języku niemieckim. Na konkurs wpłynęło 28 kartek wykonanych różną techniką. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie wykazali się kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem, dlatego też jury zdecydowało się nagrodzić wszystkich wykonawców kartek odpowiednio ocenami celującymi i bardzo dobrymi. Na ocenę pracy miały wpływ nie tylko pomysłowość i technika, ale również poprawność życzeń.

KARTKI Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM NAGRODZONE OCENĄ CELUJĄCĄ:
– Marta Borkowska z kl. 4b
– Marcel Jawtoszuk z kl. 5a
– Oskar Orzechowski. z kl. 5a
– Natalia Nazarczuk z kl. 3b
– Lidia Szumowska z kl. 7b
– Maja Michalak z kl. 3a
KARTKI Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM NAGRODZONE OCENĄ BARDZO DOBRĄ:
– Zosia Sobczak z kl. 1a
– Igor Woźniak z kl. 4a
– Szymon Dziak z kl. 4a
– Julia Cielemęcka z kl. 4b
– Marta Zielonka z kl. 7b
– Natalia Bożek z kl. 7b
– Aleksander Fiuk z kl. 7b
– Aleksandra Boruta z kl. 3d
– Karolina Osiadała z kl. 3a
KARTKI Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU NIEMIECKIM NAGRODZONE OCENĄ CELUJĄCĄ:
– Piotr Telej z kl. 4b
– Szymon Niedziółka z kl. 4b
– Natalia Nazarczuk z kl. 3b
– Karolina Osiadała z kl. 3a
– Magdalena Kozieł z kl. 3a
KARTKI Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU NIEMIECKIM NAGRODZONE OCENĄ BARDZO DOBRĄ:
– Marta Borkowska z kl. 4b
– Marcel Ostolski z kl. 7a
– Maja Michalak z kl. 3a
– Jakub Boruta z kl. 3d
– Aleksandra Boruta z kl. 3d
– Brajan Łukasiewicz z kl. 3f
– Ewa Smuniewska z kl. 3b
– Marek Kisieliński z kl. 3a

Gratulujemy i dziękujemy uczniom za udział w konkursach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content