The gingerbread workshops – piernikowe warsztaty!

We wtorek, 18 grudnia 2018r., w klasie 4a, odbyły się warsztaty zdobienia pierników, w czasie których uczniowie samodzielnie i według własnego pomysłu dekorowali przygotowane wcześniej ciasteczka. Zajęcia przyniosły im dużo radości i satysfakcji. Podczas tego przedświątecznego spotkania śpiewaliśmy kolędy i piosenki w języku angielskim, a także poszerzaliśmy znajomość bożonarodzeniowego słownictwa.
Ślicznie wyglądają stworzone przez dzieci pierniczki – pełne kolorowych cekinów, koralików oraz lukru. Uczniowie zabrali je do swoich domów, a część zawiesiliśmy w pracowni językowej, gdzie stanowiły piękną, świąteczną dekorację. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, rodzicom (i zapewne wielu babciom J) za pomoc przy pieczeniu ciasteczek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Weronika Paczuska
Małgorzata Ponikowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content