The gingerbread workshops – piernikowe warsztaty!

We wtorek, 18 grudnia 2018r., w klasie 4a, odbyły się warsztaty zdobienia pierników, w czasie których uczniowie samodzielnie i według własnego pomysłu dekorowali przygotowane wcześniej ciasteczka. Zajęcia przyniosły im dużo radości i satysfakcji. Podczas tego przedświątecznego spotkania śpiewaliśmy kolędy i piosenki w języku angielskim, a także poszerzaliśmy znajomość bożonarodzeniowego słownictwa.
Ślicznie wyglądają stworzone przez dzieci pierniczki – pełne kolorowych cekinów, koralików oraz lukru. Uczniowie zabrali je do swoich domów, a część zawiesiliśmy w pracowni językowej, gdzie stanowiły piękną, świąteczną dekorację. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, rodzicom (i zapewne wielu babciom J) za pomoc przy pieczeniu ciasteczek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Weronika Paczuska
Małgorzata Ponikowska