Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim

17 stycznia 2019 r. uczennice klasy IIIa gimnazjum wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.
Agnieszka Szczepańska z uczuciem wyrecytowała wiersz Josefa von Eichendorfa Weihnachten przy akompaniamencie gitarowym Gabrysi Wnorowskiej.
Gabriela Wnorowska zaśpiewała przy własnym akompaniamencie na gitarze piosenkę świąteczną pt. Mitten in der Nacht, której nastrojowe wykonanie sprawiło, że jeszcze przez chwilę poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia.
Do piosenki zatańczyły Magdalena Filimoniuk, Magdalena Pulikowska, Julia Sawicka i Iga Wójcik, które same ułożyły i przygotowały ciekawy układ taneczny.
Dzięki wspaniałym wykonaniom, włożonemu wysiłkowi w przygotowania oraz znakomitym umiejętnościom artystycznym dziewczęta zajęły zaszczytne I miejsce.
Gratulujemy serdecznie całemu zespołowi, dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły  i życzymy kolejnych sukcesów.