Siatkarskie rozgrywki

Międzyklasowy turniej w piłkę siatkową zaliczany do klasyfikacje na „najlepsza klasę” odbył się dnia 7 marca na hali sportowej naszej szkoły.
Do turnieju przystąpiło 5 drużyny, system rozgrywek zakładał, iż każda drużyna zagra po 4 pojedynki, z każdym przeciwnikiem po jednym spotkaniu.
Zawody były pasjonującym widowiskiem. Wszystkie drużyny podeszły do turnieju z ogromnym zaangażowaniem przez co mecze dostarczyły mnóstwo emocji oraz wspaniałych zagrań technicznych.
Klasa 3d wygrała wszystkie pojedynki i zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce z jedną porażką przypadło klasie 5b, a na najniższym miejscu podium rozgrywki skończyła klasa 4c.
Duże słowa uznania należą się klasie 4c i 5b, które pomimo tego, że do turnieju zapisały się klasy gimnazjalne to jednak nie przestraszyły się dużej różnicy wieku i walczyły o jak najkorzystniejszy rezultat.
Wyniki końcowe:
1. 3d – 4 zwycięstwa
2. 5b – 3 zwycięstwa
3. 4c – 2 zwycięstwa
4. 3f – 1 zwycięstwo
5. 8a – bez zwycięstwa
Klasę 3d reprezentowali: Kamila Wojtczuk, Gabrysia Remiszewska, Magdalena Pogorzelska, Aleksandra Boruta, Julian Skorupka, Filip Szomko, Michał Kucharek.
Klasyfikacja na „najlepszą klasę
Wszystkim dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięskiej klasie i zapraszamy na kolejne odsłony konkursu na „najlepsza klasę”.

Skip to content