Siatkarskie zmagania

Dnia 21.02.2019r. rozpoczęły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. Pierwszy etap odbył się w naszej szkole. Siatkarki wykazały się wysokim poziomem umiejętności. Pierwszy mecz został wygrany walkowerem. W drugim nasze zawodniczki pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 10 wynikiem 2:0. W trzecim spotkaniu podopieczne p. Ewy Sławińskiej również okazały się lepsze od zawodniczek ze Szkoły Podstawowej nr 5, kończąc pierwszy dzień swoich zmagań wynikiem 2:1. Następny etap odbył się 11.03.2019r. w Szkole Podstawowej n 9. Niestety, tym razem stres wziął górę i mimo woli walki oraz zaangażowania, drużyna z naszej szkoły uległa siatkarkom ze Szkoły Podstawowej nr 8. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Szczęście naszym zawodniczkom nie dopisało również w meczu z gospodarzem. Dziewczęta przegrały 1:2. Wierzymy, że w przyszłym roku reprezentacja naszej szkoły zrewanżuje się. Z niecierpliwością czekamy na kolejne rozgrywki.
Skład drużyny :
1. Aleksandra Boruta 3d