Niesamowity Świat higieny jamy ustnej

W grudniu odbył się program edukacji stomatologicznej, organizowany przez Instytut Blend-a-med Oral-B. Był to program ogólnopolski. Nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów I Edycji Konkursu „Niesamowity Świat higieny jamy ustnej”. Do konkursu w naszej szkole przystąpiły klasy: kl 1a, 1b, 1c, 2a, 2b. Koordynatorem projektu była p. Renata Kowalczyk. Dzieci w swoich pracach wykazały się dużą kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem. Każdy uczeń biorący udział otrzymał nagrody. Nagrodą jest zestaw do higieny jamy ustnej, składający się z pasty do zębów Oral-B, ręczniczka, kubeczka marki Disney zapakowanych w kosmetyczkę. Wszystkim dzieciom gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za wzięcie udziału w programie „Niesamowity Świat higieny jamy ustnej”. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza, jak dbać o higienę jamy ustnej przyda się w życiu codziennym.

Skip to content