Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 26.04.2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Siedleccy uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych – do 12 lat i od 13 lat. Zawody odbywały się w dwóch etapach. Pierwszy polegał na rozwiązywaniu testu z przepisów ruchu drogowego, a drugi polegał na przejeździe rowerem po torze przeszkód. Suma punktów z obu części wszystkich zawodników w drużynie decydowało o zajętym miejscu w rywalizacji. Młodsza drużyna w składzie: Hania Mierzejewska, Julia Piekart, Kamil Smętek i Kajetan Tomaszewski – wszyscy uczniowie z kl. VB, zajęli I miejsce, kwalifikując się do etapu powiatowego, a starsza drużyna w składzie: Natalia Karkuzewicz 7A, Damian Składanowski 8C, Marcin Stefaniuk 8A oraz Piotr Kadej 3A zajęli III miejsce. Opiekunem uczniów jest p. Andrzej Wojtowicz.

Skip to content