Czwórbój lekkoatletyczny

W dniu 7 maja 2019 roku na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej i p. Pawła Kuligowskiego rywalizowali z ponad 22 drużynami z innych szkół z miasta oraz z powiatu ziemskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie :
Dziewczęta: Hanna Mierzejewska 5b, Zofia Wielogórska 5b, Julia Piekart 5b, Anna Walerczak 5b, Antonina Sabiniak 4c, Maria Pióro 4c.
Chłopcy: Adam Świętochowski 5b, Bartosz Staręga 5a, Bartosz Szałkiewicz 4c, Igor Plewa 4c, Wiktor Pasztor 4c, Szymon Dziak 4a.
W zawodach mogły brać udział dzieci z klas 4-6. Reprezentacja naszej szkoły była najmłodszą drużyną zgłoszoną do zawodów, gdyż inne szkoły wystawiły zawodników z klas szóstych. W czwórboju lekkoatletycznym rozegrane były takie konkurencje jak: rzut piłeczką palantową, skok w dal (Hania Mierzejewska zajęła 2 miejsce z wynikiem 4,55 wśród wszystkich dziewcząt startujących), bieg na 60m oraz bieg długi 600m dla dziewcząt a 1000m dla chłopców. W klasyfikacji końcowej w mieście dziewczęta uplasowały się na 10 miejscu, natomiast chłopcy na 11 miejscu. Jednak z udziału w czwórboju jesteśmy zadowoleni, dzieci wykazały się duża determinacją, każdy z uczestników spełnił pokładane w nim nadzieje a nauka na pewno zaowocuje w następnych latach.
Wszystkim reprezentantom dziękujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Skip to content