XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia

W dniach 10-12 maja 2019 r. w Ostrołęce odbył się XIV Memoriał poświęcony wybitnemu siatkarzowi Arkadiuszowi Gołasiowi. Grzegorz Łomacz, siatkarski mistrz świata, był gościem uroczystego otwarcia XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia.
W zawodach rywalizowały 24 drużyny z całej Polski. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Niedziela 12.05.2019 była ostatnim dniem zmagań, a jednocześnie dniem, w którym padały najważniejsze rozstrzygnięcia. W meczu o brązowy medal kadra województwa pomorskiego wygrała z kadrą województwa wielkopolskiego 2:0. Taki sam wynik padł w finale – Mazowsze okazało się lepsze od ekipy Metra Warszawa. Siatkarze KPS Siedlce zajęli ósmą lokatę. Zwycięzcom memoriału serdecznie gratulujemy a organizatorom – UKS Olimp Ostrołęka oraz Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce – dziękujemy. To przyjemność dla wszystkich kibiców i widzów móc obserwować zmagania utalentowanych siatkarzy.
Klasyfikacja końcowa XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia:
1. Kadra województwa mazowieckiego
2. KS Metro Warszawa
3. Kadra województwa pomorskiego
4. Kadra województwa wielkopolskiego
5. Sparta AGH Kraków
6. MOS Wola Warszawa
7. Olimp Ostrołęka
8. KPS Siedlce
9. Grodno (Białoruś)
10. Kadra województwa podkarpackiego

Serdecznie gratulujemy!
Trenerzy: p. Mirosław Filimoniuk i p. Adrian Potapczuk

Skip to content