Międzypowiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

17.05.2019 r. na Stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach odbyły się Międzypowiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne. Młodzież z naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej i p. Mirosława Filimoniuka wystartowali w następujących konkurencjach zajmując określone miejsca.
Marcin Stefaniuk 7a – III miejsce w biegu na 100m, awansując do XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Gabriela Guzek 8c – III miejsce w pchnięciu kulą,
Maja Siekierka 3b – I miejsce w biegu na 400m, awansując do XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Dawid Stańczuk 3c gim – III miejsce w pchnięciu kulą, awansując do XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Maja Michalak 3a, Magdalena Kozieł 3a, Magdalena Pulikowska 3a, Amelia Lewczuk 3b – III miejsce w sztafecie 4x100m.
Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy!!!