Certyfikat Insta.Ling – ponownie przyznany!

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia Języków przyznany w uznaniu za skuteczne wykorzystanie innowacyjnego systemu nauki słownictwa w języku angielskim.
Dzięki systematycznej i sumiennej pracy w programie Insta.Ling w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019, jego uczestnicy w znacznym stopniu poprawili swoje umiejętności językowe, a ich wysiłek przyniósł wiele korzyści w postaci zdobytej wiedzy i doświadczenia językowego.
Obecnie dobiega już końca XI edycja tego przedsięwzięcia, w której kontynuujemy naszą pracę i mamy nadzieję na dalsze sukcesy oraz osiągnięcia językowe.
Dziękuję wszystkim uczniom zaangażowanym w podjęte wyzwanie oraz za włożony codzienny trud!

Weronika Paczuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content