RODZINNE ŚWIĘTO FUTBOLU

Na stadionie przy ul. Jana Pawła II 8 czerwca 2019 r. odbył się kolejny już mecz Zawodowej Reprezentacji Siedlec z Reprezentacją Artystów Polskich. Szkolny zespół taneczny „ SILENCE” pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej swoim tańcem rozpoczął rywalizację obu drużyn. W barwach RAP wystąpiło wielu znanych ze srebrnego ekranu aktorów, muzyków, a także byłych reprezentantów Polski. Wystarczy wspomnieć, że w Siedlcach zagrali Tomasz Frankowski, Piotr Świerczewski, Radosław Majdan, Krzysztof Wieszczek czy pochodzący z Siedlec aktor serialu „M jak miłość” Rafał Mroczek. W zawodowej Reprezentacji Siedlec zagrali przedstawiciele lokalnych firm.
Spotkanie odbywało się pod hasłem „Rodzinne Święto futbolu”. Podczas meczu zbierano środki na leczenie i rehabilitację siedmiorga dzieci z Siedlec. Warto wspomnieć, że mali bohaterowie, wraz ze swoimi rodzicami przybyli na stadion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content