Fotograficzna uczta – wyniki II edycji konkursu „Jestem stąd”!

6 czerwca 2019 r. w Muzeum Regionalnym w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród w konkursie fotograficzno-językowym „Jestem stąd” zorganizowanym przez cztery siedleckie instytucje: Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Regionalne.
54 uczniów ze wschodniej części województwa mazowieckiego wzięło udział w drugiej edycji konkursu. Tematem ich prac jest niematerialne dziedzictwo kulturowe naszego regionu zaprezentowane w formie obrazu oraz tekstu w języku polskim, a także w wybranym języku obcym. Najlepsze fotografie są udostępnione w formie ekspozycji stacjonarnej w Muzeum Regionalnym w Siedlcach. Wystawa pokonkursowa jest również dostępna w formie wirtualnej. Zachęcamy serdecznie do obejrzenia prac utalentowanych artystów.
Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Marcel Jawtoszuk zdobył III miejsce za wykonanie zdjęcia, pt. „Majówka” (opiekun p. B. Prachnio), a Maja Michalak za „Kosze, koszyczki” zdobyła wyróżnienie (opiekun p. M. Ponikowska).
Serdecznie gratulujemy młodym fotografom oraz ich opiekunom życząc dalszych, twórczych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content