LIGA PRZEDMIOTOWA

6 czerwca o godzinie 10.00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej, organizowanej przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.
Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik pogratulował uczniom – laureatom konkursu świetnych wyników oraz podziękował rodzicom i nauczycielom za wysiłek włożony w kształcenie dzieci i młodzieży.
Uroczystość uświetnił występ ucznia z Zespołu Szkół Muzycznych Piotra Mikułowskiego.
Nasi Laureaci Ligi Przedmiotowej:
Podwójnie wyróżniony Julian Borkowski – uczeń klasy VII a zajął dwa drugie miejsca: z przedmiotu historia (opiekun pani Dorota Kondraciuk) oraz z geografii (opiekun pani Dorota Kępa)
Uczeń klasy VIIIa Marcin Stefaniuk zajął 3 miejsce z fizyki (opiekun pani Katarzyna Ozdoba)