VII Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

W dniu 10.09.2019 nauczyciele wychowania fizycznego po raz siódmy zorganizowali w naszej szkole Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1.
W turnieju wzięło udział siedem drużyny, złożonych z uczniów poszczególnych klas. Zespoły zostały rozlosowane do dwóch grup, gdzie
mecze trwały po 5 minut, a zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Po niezwykle emocjonujących pojedynkach udało się określić miejsca w poszczególnych grupach.

Wyniki w grupach:

5. 5a
  6. 5c
  7. 4a

Klasa 8b wystąpiła w składzie:
Jakub Grabczak, Łukasz Wiśniewski, Kacper Jalowski, Aleksander Fiuk, Bartosz Krajewski, Piotr Rychlik, Jacek Świderski, Dawid Richter.
Osoby które wystąpiły w turnieju zdobyły punkty do rankingu na najlepszego sportowca szkoły, a drużyny otrzymały punkty do rankingu na najlepsza klasę.
Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.