Urszula Borkowska z SP 1 w Siedlcach laureatem Konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2018/2019”

Wśród 36 tegorocznych laureatów konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2018/2019” znalazła się nauczycielka chemii z naszej szkoły p. Urszula Borkowska. Konkurs skierowany był do nauczycieli – opiekunów, pedagogów szkolnych i doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami w ramach projektów „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych”. Nagroda została przyznana za wsparcie realizacji przez uczennicę klasy 3a Mai Michalak projektu „Zapoznanie się z rolą i znaczeniem antyoksydantów w życiu codziennym”. Podczas uroczystości w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie 18 września wszystkim nagrodzonym gratulacje składał marszałek Województwa Mazowieckiego pan Adam Struzik.
Dla pani Urszuli Borkowskiej jest to drugie wyróżnienie. Po raz pierwszy została laureatem Konkursu Opiekun Stypendysty w roku szkolnym 2017/2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content