Magdalena Michalak w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 odnoszą sukcesy. W eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 7b – Karolina Goławska i Magdalena Michalak. Zachwyciły jury ciekawymi opowieściami i umiejętnością barwnego i sugestywnego mówienia, realizując tym samym cel konkursu, jakim jest pielęgnowanie pięknej polszczyzny, dostrzeganie uroku otaczającego świata. Zajmując II miejsce, Magdalena Michalak zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.