Szkolny Klub Wolontariatu na obchodach Światowego Dnia Żywności

16 października 2019 roku z okazji Światowego Dnia Żywności, w Siedlcach odbył się happening zachęcający do rozsądnych zakupów i niewyrzucania jedzenia. W uroczystości tej uczestniczyły też wolontariuszki z klasy VIIIa, VIIIb i VIIIc pod opieką p. Agnieszki Karpińskiej. Szkoła nasza w nagrodę za długoletnią współpracę otrzymała certyfikat „Eko Strażnika”.
Organizatorem wydarzenia był Bank Żywności w Siedlcach. Patronat honorowy sprawował prezydent Siedlec, Andrzej Sitnik. W inicjatywie wzięły udział wszystkie siedleckie szkoły podstawowe, reprezentacje szkół średnich a także szkoły z powiatu siedleckiego. Tegoroczne hasło happeningu to „Ekomisja – Nie marnuję”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content