II miejsce w konkursie recytatorskim dla Niny Barczak

15 października w ramach obchodów Dnia Papieskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach odbył się XVII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II „Słowo – Dar i Tajemnica”.
Z naszej szkoły wzięły w nim udział dwie uczennice – Nina Barczak kl. 8a (opiekun – p. Jadwiga Chomacka i Karolina Goławska kl. 7b (opiekun – p. Ewa Wysocka)
Komisja w składzie: Agnieszka Osmólska-Ilczuk – dziennikarka Katolickiego Radia Podlasie, Katarzyna Szczepaniak – polonistka, logopeda, instruktor teatralny, Małgorzata Czeredys-Bryńczak – polonistka, instruktor MOK przyznała w kategorii młodzież klas VII-VIII szkół podstawowych – II miejsce Ninie Barczak. W tej kategorii w konkursie udział wzięło szesnastu recytatorów.
Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Biskupa Siedleckiego – Kazimierza Gurdę oraz bony podarunkowe do empiku ufundowane przez Prezydenta Miasta Siedlce – Andrzeja Sitnika. Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy i gadżety od Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.
Recytatorom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content