Udział w biciu rekordu w pierwszej pomocy

W dniu 16 października 2019r w Szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach jak i w całej Polsce WOŚP organizuje bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy w ramach programu edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej przyłączyli się do akcji. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca”. Dzień ten obchodzony jest z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji. Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Akcja Bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy rozpoczęła się punktualnie o 12.00 i trwała 30min.
Uczniowie, którzy wzięli udział w wydarzeniu:
1. Paszkowska Martyna 7a
2. Tetrycz Eliza 7a
3. Chmielak Sandra 7b
4. Ciepko Maja 7b
5. Goławska Karolina 7b
6. Trzcińska Weronika 7b
7. Brzost Xawier 8a
8. Lewandowska Ewelina 8a
9. Karkuzewicz Natalia 8a
10. Wiśniewski Łukasz 8b
11. Czapski Bartosz 8b
12. Pasztor Bartosz 8b

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content