Święto Pierwszaków

Dnia 24 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie i pasowanie na ucznia. Dzieci z wielkim entuzjazmem zaprezentowały swoje umiejętności muzyczno – teatralne. Efekty długich i męczących prób zaowocowały wspaniałym występem, który został pozytywnie przyjęty przez rodziców i zaproszonych gości. Uczniowie po raz pierwszy wystąpili w takiej roli. Złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna pasowała ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr1 w Siedlcach. Uczniowie otrzymali życzenia od Pani Dyrektor, Przewodniczącej Rady Rodziców pani Moniki Michalak oraz starszych i młodszych kolegów. Po uroczystości uczniowie spędzili słodki czas z rodzicami i wychowawczyniami. Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom i Panom, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content