Międzyklasowy turniej w unihokeja

15 października 2019 roku odbył się międzyklasowy turniej w unihokeja. Dzięki temu, że turniej ten zaliczany był do klasyfikacji ogólnej na „najlepszą klasę” to do rozgrywek przystąpiło siedem zespołów klasowych.
Zespoły zostały rozlosowane na dwie grupy, gdzie rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Za wygrany mecz przyznawane były trzy punkty, za remis jeden punkt. Pozwoliło to wyłonić po dwie najlepsze klasy w dwóch grupach które rozgrywały miedzy sobą półfinały.

Grupa A Grupa 2
1. 7C 1. 7A
2. 5C 2. 6AB
3. 5A 3. 7B
  4. 8B

Zastosowany system rozgrywek pozwolił wyłonić po dwie najlepsze klasy w dwóch grupach, które rozgrywały miedzy sobą półfinały. Zwycięzcy meczów półfinałowych zagrali o pierwsze miejsce a przegrani o miejsce trzecie.
Półfinały:
7C- 8B (0-1)
5A-7A (0-2)
Mecz o trzecie miejsce:
5A-7C (0:1)
Mecz o pierwsze miejsce:
7A – 8B (3:3, 0:1k )
Zespół 8B zdobył dzięki temu 10 punktów do klasyfikacji na najlepsza klasę, a drużyna 7A – 8 punktów, na najniższym stopniu podium „wskoczyła” drużyna z klasy 7C , dzięki czemu powiększyła swój dorobek do klasyfikacji ogólnej o kolejne 6 punktów.
Klasyfikacja końcowa turnieju w unihokeja:
1. 8B
2. 7A
3. 7C
4. 5A
5. 6AB
6. 5C
7. 7B
Dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne miedzy klasowe zawody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content