VI Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej

14 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej. Organizatorami konkursu były: Szkoła Podstawowa nr 10 i Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce. W konkursie, w dwóch kategoriach wiekowych, zaprezentowali się uczniowie wszystkich szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Siedlce oraz Katolickiego Zespołu Edukacyjnego w Siedlcach. Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli Zastępca Prezydenta Miasta Siedlce Robert Szczepanik, Dyrektor Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach Urszula Wyrzykowska – Dudek oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach Daniel Wiszniewski.
Naszą szkołę reprezentował duet w składzie: Julia Cie

lemęcka i Gabriela Łukaszuk z klasy 5b. Dziewczęta zaśpiewały piosenkę pt. W listopadzie. Opiekunem dziewcząt była p. Małgorzata Rudnicka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content