Koncert w Zespole Szkół Muzycznych

Dnia 22 listopada klasy 1a i 1b wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w przepięknym koncercie w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. ZSM – to jeden z najnowocześniejszych i najpiękniejszych tego typu obiektów w kraju. Uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach uczą się w następujących klasach instrumentalnych: akordeon, altówka, gitara, flet, fortepian, klarnet, kontrabas, obój, organy, saksofon, skrzypce, trąbka, wiolonczela. Właśnie te instrumenty usłyszeliśmy w połączeniu z ciekawym programem artystycznym w wykonaniu uzdolnionej młodzieży i dzieci. Koncert prowadziła Pani W. Skup, która za pomocą muzyki i gry słów opowiedziała widzom i słuchaczom o historii naszej ukochanej Ojczyzny. Wysłuchaliśmy kilku pieśni patriotycznych, zobaczyliśmy ciekawe układy choreograficzne, a przede wszystkim poczuliśmy silną więź i przywiązanie do naszego kraju – Polski. Na zakończenie koncertu odśpiewaliśmy polską pieśń patriotyczną –Mazurek Dąbrowskiego. Dziękujemy, za wspaniałe przedpołudnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content