Uczniowie kl. 7b zwiedzali od 22 do 28 listopada Roztoczański Park Narodowy

Klaudia Niepogoda i Magdalena Michalak przystąpiły do konkursu fotograficznego „Jesień w mojej okolicy”, zajęły I miejsce, a nagrodą była wycieczka dla całej klasy. Podczas wycieczki grupą opiekował się wspaniały przewodnik – pan Janusz Kapecki. Odkrywał przed młodzieżą najciekawsze zakątki Roztocza, opowiadał o ważnych dla tego regionu ludziach i wydarzeniach. Młodzież doskonale bawiła się podczas gry terenowej, nauczyła się posługiwać mapą i kompasem w terenie, rozpalać ogień przy pomocy krzesiwka. Były też chwile poważne – przedstawienie pt. „Willa Rózin” o dramatycznych losach dzieci z Zamojszczyzny. Po przedstawieniu rozmowy i zdjęcia z aktorami. Każdy dzień wyjazdu to nowe wydarzenia i przeżycia. Fotografie będą przypominać o tych ciekawych przeżyciach. Gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content