Zawody strzeleckie – podsumowanie projektu.

Siedlecki Klub Strzelectwa Sportowego „Dragon” w Siedlcach był miejscem podsumowania projektu „Zajęcia pozalekcyjne ze strzelectwa sportowego”, który prowadzony był dla dzieci i młodzieży siedleckich szkół podstawowych i średnich z terenu miasta Siedlce. W zajęciach strzeleckich uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły, którzy od lutego do grudnia 2019 roku, regularnie uczestniczyli w treningach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską siedleckiego klubu.
W dniu 14.12.2019 r. odbyły się zawody strzeleckie podsumowujące całoroczne zajęcia w konkurencji karabin sportowy i karabin pneumatyczny. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajął reprezentant Szkoły Podstawowej nr 1 Tomasz Wiśniewski, uczeń klasy 6A, a trzecie Łukasz Wiśniewski, uczeń klasy 8C. Medaliści otrzymali nagrody z rąk Tomasza Bartnika, aktualnego mistrza świata, złotego i brązowego medalistę mistrzostw Europy, medalisty letniej uniwersjady, wielokrotnego mistrza Polski, który aktualnie przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich. Koordynatorem przedsięwzięcia dla uczniów naszej szkoły był nauczyciel pan Andrzej Wojtowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content