Noc w szkole z 6a

Z 17 na 18 stycznia 2020 roku uczniowie klasy VIa uczestniczyli w szkolnym nocowaniu. Przygoda rozpoczęła się o godz. 20.00. Pierwszym punktem wieczoru była kolacja, wyjątkowo, „not fit”, czyli pizza i inne fast foody.
Po posiłku i krótkich rozmowach rozpoczęły się w różne gry w świetlicy. Później, przygotowaliśmy duże materace sportowe, na których spaliśmy. Podczas tego zadania uczniowie przekonali się, jak ważna jest praca w grupie. Lwią część czasu szóstoklasiści spędzili na sali gimnastycznej, gdzie grali w różne gry, t.j. siatkówka, koszykówka, zbijak, itp. Kilka osób uwielbia grać w ping-ponga, więc i tego sportu nie zabrakło 🙂
Bardzo szybko płynął czas, więc nie zauważyli nawet, kiedy była już godzina 1.00 Było już późno, gdy wrócili do świetlicy i położyli się spać. Oglądali jeszcze film „Był sobie pies”, ale już nieliczni 🙂
Pobudka nastąpiła o godz. 7.00. Na śniadanie zrobili tosty: trochę pieczywa, sera, szynki, masła czekoladowego, itp. Wspólnie przygotowywali posiłek. Wszystkiego nie zjedli, ale nic się nie zmarnowało 🙂
Uczniowie bardzo cieszyli się, że nasz pomysł spodobał się Pani Dyrektor i możliwa była organizacja takiej imprezy. Dziękują również p. Małgorzacie Bieludze za opiekę i wspólną zabawę.
Klasa VIa bardzo miło wspomina tę noc, oraz oczekuje z niecierpliwością podobnych inicjatyw w bliskiej przyszłości.
Jak widać szkoła może być fascynująca również nocą 🙂

wychowawczyni klasy VI a
Elwira Markowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content