Punkt, set, mecz

Dnia 22 stycznia bieżącego roku na obiektach OSiR-u odbyły się zawody rangi powiatowej w drużynowym tenisie stołowym kategorii – dzieci.
Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów podzielonych na 2 drużyny. Składy drużyn wyklarowały się dzięki turniejom organizowanym w naszej szkole z cyklu Grand Prix.
W pierwszej drużynie grali: Kajetan Tomaszewski z Adamem Świętochowskim a w drugiej drużynie znaleźli się: Tomasz Wiśniewski z Bartoszem Staręgą.
Po wielu zaciętych pojedynkach, grach pełnych emocji oraz niesamowitych zagraniach, które przyczyniły się do nieoczekiwanych zwrotów akcji, chłopcy reprezentujący naszą szkołę zajęli odpowiednio 4 i 9 miejsce w stawce 14 drużyn.
Chłopcy z pierwszej drużyny wykazali się większą determinacją, odpornością psychiczną oraz doświadczeniem i zakończyli turniej na czwartym miejscu, dość nieszczęśliwie przegrywając mecz o medal 3:2.
Drugi zespół miał znacznie trudniejszą drogę w drabince turniejowej i po trafieniu na faworytów turnieju musiał uznać wyższość przeciwników, ostatecznie zajmując 9 miejsce.
Pomimo, iż była szansa na jeszcze lepszy wynik, zawody w wykonaniu naszych uczniów trzeba uznać za udane, a czas poświęcony na przygotowanie do zawodów nie okazał się czasem straconym.
Dziękuje wszystkim za udział w turnieju, gratuluje zdobytych punktów, wygranych setów oraz odniesionych zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content