15. rocznica śmierci św. Jana Pawła II – Jedynka pamięta

2 kwietnia 2020 roku mija 15 lat od odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II. Jego pontyfikat trwał od 16 października 1978 r. do 2 kwietnia 2005 r. Co roku tego dnia cały świat jednoczył się we wspólnej modlitwie w Jego intencji. Tegoroczne obchody będą inne, wyjątkowe, bo i obecna sytuacja na świecie jest inna.
O godz. 21.37 zapalmy lampkę w swoim oknie i módlmy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o ustanie pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Odmówmy o godz. 21.37 modlitwę „Pod Twoją obronę…”. Powierzajmy wstawiennictwu naszego Papieża nas samych, nasze rodziny, wszystkich zaangażowanych w pomoc chorym i zwalczanie koronawirusa, cały świat.
Św. Janie Pawle II wstawiaj się za nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content