Certyfikaty Insta.Ling – ponownie przyznane!

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia Języków przyznany w uznaniu za skuteczne wykorzystanie innowacyjnego systemu nauki słownictwa w języku angielskim.
Dzięki systematycznej i sumiennej pracy w programie Insta.Ling w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020, jego uczestnicy w wielkim stopniu poprawili swoje umiejętności językowe, a ich wysiłek przyniósł wiele korzyści w postaci zdobytej wiedzy i doświadczenia językowego.
Obecnie trwa XIII edycja tego programu, w którym kontynuujemy naszą pracę online. Mamy nadzieję na dalsze sukcesy oraz osiągnięcia językowe.
Dziękuję wszystkim uczniom zaangażowanym w podjęte wyzwanie oraz za włożony codzienny trud w pracę z programem Insta.Ling!

Weronika Paczuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content