ZADOMOWIONA SZTUKA

ZADOMOWIONA SZTUKA to szkolna akcja plastyczna, która ma celu rozwijanie kreatywności i możliwość twórczej zabawy w bardzo trudnych dla wszystkich chwilach. W ramach pierwszej akcji należało wdać się w twórczy dialog z mistrzami sztuki, by odtworzyć wybrane przez siebie dzieło. A jakimi dziełami inspirowali się nasi uczniowie? Dyskobolem Myrona, Damą z gronostajem Leonarda da Vinci, Dziewczyną z perłą Jana Vermeera, Słonecznikami Vincenta van Gogha, Sroką Claudeˊa Moneta, Autoportretem Pabla Picassa, dziełami recyklingowymi Michelle Stitzlein. Przesłane zdjęcia są dowodem na to, że sztuką można bawić się w każdych warunkach, wystarczy tylko pomysł. Zapraszam do fotogalerii. Serdecznie dziękuję za udział w akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content