KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „NAJCIEKAWSZY STRÓJ EKOLOGICZNY”

W dniu 22 kwietnia 2020 roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Corocznie wiosną prowadzone są różnorodne akcje, których celem jest promowanie postaw proekologicznych. Jak ważny jest temat ekologii dla naszej planety, a co za tym idzie dla nas, wie każdy z nas. Gromadzimy mnóstwo śmieci, na szczęście możemy pomóc Ziemi, odpowiednio segregując je.
Wychowawcy świetlicy zaproponowali dzieciom zabawę – ogłoszony został konkurs plastyczno-techniczny pt. „ Najciekawszy strój ekologiczny”. Strój wykonany miał być z różnorodnych materiałów – z uwzględnieniem surowców wtórnych (opakowania po różnych produktach, gazety, plastikowe kubeczki, niepotrzebne płyty cd, nakrętki, folie itp).
W konkursie wzięły udział trzy uczennice:
Wiktoria Kurowska z klasy I „B” (suknia balowa)
Karina Klimczyk z klasy II „B” ( strój „hawajska księżniczka”)
Iga Boruta z klasy III „A” (sukienka na specjalne okazje)
Dziewczynki wykazały się w swoich pracach ogromną kreatywnością i różnorodnością w wykorzystaniu materiałów.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy ciekawych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content