Konkurs fotograficzno – językowy rozstrzygnięty !!!

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Henri Cartier-Bresson

W III edycji konkursu „Jestem stąd” zorganizowanym przez cztery siedleckie instytucje: Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Regionalne wzięło udział 77 uczniów ze wschodniej części województwa mazowieckiego. Tematem ich prac było ukazanie niematerialnego dziedzictwa kulturowego naszego regionu zaprezentowanego w formie obrazu, tekstu w języku polskim, a także w wybranym języku obcym. Wystawa pokonkursowa jest już dostępna w formie wirtualnej. Zachęcamy serdecznie do obejrzenia prac utalentowanych artystów. Najlepsze fotografie będą również udostępnione w formie ekspozycji stacjonarnej w Muzeum Regionalnym w Siedlcach.
Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.
Wiktoria Kurowska zdobyła I miejsce za wykonanie zdjęcia, pt. „Babcia Halinka, babcia z pasją”; Magdalena Michalak za „Zielarkę” zdobyła II miejsce, a Marcel Jawtoszuk zajął miejsce III za zdjęcie, pt. „Kolęda”.
Serdecznie gratulujemy młodym fotografom oraz ich opiekunom życząc dalszych, twórczych sukcesów.
Wyniki konkursu Jestem stąd 2020 zobacz
Cyfrowy album prac Jestem stąd 2020 zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content