Podsumowanie konkursu fotograficzno-językowego „Jestem stąd”

19 czerwca 2020 r. w auli Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród w konkursie fotograficzno-językowym „Jestem stąd”, zorganizowanym po raz kolejny przez cztery siedleckie instytucje: Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Regionalne.
77 uczniów ze wschodniej części województwa mazowieckiego wzięło udział w trzeciej edycji konkursu. Tematem ich prac było ukazanie niematerialnego dziedzictwa kulturowego naszego regionu w formie obrazu oraz zaprezentowanie tekstu w języku polskim, a także w wybranym języku obcym.
Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.
Wiktoria Kurowska zdobyła I miejsce za wykonanie zdjęcia, pt. „Babcia Halinka, babcia z pasją” (opiekun p. Paulina Hardej); Magdalena Michalak za „Zielarkę” zdobyła II miejsce (opiekun p. Małgorzata Ponikowska), a Marcel Jawtoszuk zajął miejsce III za zdjęcie, pt. „Kolęda” (opiekun p. Katarzyna Buzuk).
Serdecznie gratulujemy młodym fotografom oraz ich opiekunom życząc dalszych, twórczych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content