Sukces na konkursie biblijnym

24 lutego 2012 roku odbył się etap miejski konkursu biblijnego „Czy znasz Ewangelię wg św. Mateusza?” zorganizowanego przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Konkurs adresowany był do młodzieży gimnazjalnej z terenu naszego miasta. Uczestnicy mogli wykazać się szczegółową znajomością treści jednej z Ewangelii  synoptycznych – wg św. Mateusza. Udział w drugim etapie wzięli trzej najlepsi uczniowie naszego gimnazjum, wyeliminowani  na etapie szkolnym: Miłosz Markowicz (Ic), Anna Świątek (IIe), Michał Szulawa (IIIc).
Uczniowie naszej szkoły już tradycyjnie znaleźli się w ścisłej czołówce. II miejsce zajął Michał Szulawa z kl. IIIc, a III – Anna Świątek z kl. IIe.

Gratulujemy zwycięzcom i opiekunce p. Marinie Winogradowej.
Jesteśmy z was dumni.

Skip to content