Dzień Komisji Edukacji Narodowej w klasach 1-3

W Dniu Edukacji Narodowej powszechnie znanym jako Dzień Nauczyciela, uczniowie klas 1-3 w ramach obchodów Dnia Patrona, w podniosłym nastroju, ubrani w galowe stroje świętowali wspólnie z całą społecznością szkolną ten szczególny dzień.
W klasach pierwszych podziwialiśmy zaangażowanie i włożone serce w wykonanie portretu ulubionego nauczyciela. Prace przestrzenne w wykonaniu uczniów klas drugich przeniosły nas w magiczny świat, aby z przymrużeniem oka podziwiać wykonane przez uczniów klas trzecich karykatury swoich nauczycieli. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na tablicach oraz w klasach.
Uczniowie klasy 3a przeprowadzili lekcję: Zosia Sobczak nauczyła uczniów jak robić bransoletki z kolorowych gumek, Angelika Jerzykowska zrobiła konkurs w układaniu tangramu, Sebastian Karkuzewicz nauczył uczniów jak grać w kości a Amelka Struś zrobiła rozgrywki z nagrodami w sudoku. 
Najmłodsi uczniowie obejrzeli także prezentację multimedialną dotyczącą patrona naszej szkoły.
To był radosny dzień, prawdziwe święto polskiej i naszej szkoły.

Skip to content