DZIEŃ ŚWIĘTEGO MARCINA

Dnia 12 listopada 2020 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Św. Marcina. Ze względu na sytuację epidemiczną i wprowadzenie zdalnego nauczania tegoroczne obchody były skromniejsze niż zwykle.
Tego dnia chętni uczniowie uczący się języka niemieckiego mogli sprawdzić swoją wiedzę o św. Marcinie i obchodach Dnia św. Marcina w Niemczech biorąc udział w quizie przeprowadzonym w aplikacji Quizizz. W tej rywalizacji najlepszy okazał się uczeń klasy 6b Szymon Niedziółka. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Pióro uczennica kl. 8a a trzecie ex aequo Marta Borkowska z kl. 6b i Piotr Mączyński z kl. 8a.
W ramach obchodów Dnia św. Marcin został ogłoszony także konkurs plastyczny na plakat nt. Obchody Dnia św. Marcina w Niemczech. Zdjęcia wykonanych prac uczniowie przesyłali na wskazany adres mailowy. Nadesłane prace zachwycały starannością wykonania i kreatywnością.
A oto laureaci:
I m Zuzanna Serementa z kl. 8a ex aequo Piotr Mączyński z kl. 8a
II m Julia Cielemęcka kl. 6b ex aequo Julia Smyk z kl. 8a
III m Marta Borkowska z kl. 6b
wyróżnienie Gabriela Łukaszuk z kl. 6b ex aequo Julia Gozdek z kl. 8b

Wszystkim dziękuję za udział w konkursach. Zwycięzcom serdecznie gratuluję.
Ewa Jurzyk-Niedziółka

Skip to content