Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Na początku września w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.  Głównym celem tego konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, dostępnego dla każdego, fascynującego źródła wiedzy o świecie. Jest on skierowany do dzieci z najmłodszych klas. Udział w nim wzięło 15 uczniów naszej szkoły z I etapu edukacyjnego. Dzieci wykazały się wszechstronną wiedzą i umiejętnościami. Poniżej przedstawiamy wyniki:
Klasa 2A
Oliwier Babicz – wyróżnienie
Nikodem Wyszomierski – nagroda
Jakub Schuetz – nagroda główna( 100% poprawnych wyników)
Klasa 2B
Nell Kowalczyk – wyróżnienie
Klasa 2C
Aleksandra Oksiejuk – nagroda
Klasa IV B
Sandra Zdun – wyróżnienie
Gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom, gdyż w ten sposób rozwijają swoje pasje i zainteresowania, poznają mocne strony, odkrywają zdolności i predyspozycje. Jako szkoła cieszymy się, że stwarzamy takie możliwości. Sukces uskrzydla, dodaje energii i entuzjazmu, ale pamiętajmy, że aby go osiągnąć potrzeba 90% pracy, 6% talentu i 4% szczęścia. Nasi najmłodsi poświęcili swój wolny czas na rozwiązywanie dodatkowych testów. Wspólnie na zajęciach i samodzielnie w domu, wykonywali doświadczenia, które potem stanowiły podstawę do logicznego rozumowania i wyciągania wniosków.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Gratulujemy Rodzicom i Wychowawcom.

Skip to content